УКРКАРТ-ЕКВАЙР - один з найбільших постачальників послуг інформаційного еквайрингу РРО. УКРКАРТ-ЕКВАЙР має всі необхідні технічні ресурси, персонал відповідної кваліфікації та досвід з обслуговування транзакційних потоків для якісного надання торговельним підприємствам послуг з передачі даних РРО до Державної фіскальної служби України.

Партнерами УКРКАРТ-ЕКВАЙР є всі ключові гравці ринку РРО по всій Україні. Серед підприємств, РРО яких зареєстровано в системі інформаційного еквайра УКРКАРТ-ЕКВАЙР - найбільші торговельні мережі України.

Налагоджена співпраця з виробниками РРО дозволяє забезпечувати роботу в системі Інформаційного еквайра УКРКАРТ-ЕКВАЙР понад 170 моделей РРО, список яких постійно поповнюється.

УКРКАРТ-ЕКВАЙР це:

1.

НАДІЙНІСТЬ

Безперервна робота сервісу з обробки даних РРО навіть у період пікових навантажень

2.

БЕЗПЕКА

Реалізація механізму захищеної від перегляду та модифікації передачі даних РРО до ДФСУ

3.

ЕФЕКТИВНІСТЬ

Реалізація оптимальних регламентів роботи відповідно до потреб клієнтів

4.

РОЗВИТОК

Вдосконалення механізмів взаємодії з клієнтами та постійний рух уперед

5.

ПІДТРИМКА

Кваліфікована допомога в усуненні технічних проблем при підключенні до системи зберігання і збору даних РРО

 

В разі зацікавленості щодо налагодження співробітництва, будь ласка, ПОДАЙТЕ ЗАЯВКУ на підключення, зазначивши ваші контактні дані. Менеджер компанії зв'яжеться з вами для надання інформації щодо умов співпраці та укладення необхідних договірних відносин.

У разі виникнення організаційних та інших питань щодо співпраці з компанією УКРКАРТ-ЕКВАЙР, пропонуємо зв'язатися з відповідальним представником підрозділу за телефонами.